Nie tylko z okazji Dnia Taty szukasz prezentu dla ukochanego ojca. Fajny prezent dla taty, powinien być nie tylko praktyczny, ale także dekoracyjny. Wybór prezentów dla ojca to niełatwa sprawa.

Zawsze musimy dobrać upominek dla taty, ale przede wszystkim dla faceta. Ojcowie docenią pomysłowe prezenty od swoich córek.

Gadżety dla taty

Tata na pewno jest mistrzem kierownicy, dlatego na pewno ucieszy go kubek emaliowany z uchem VW Service. Możesz dodatkowo zakupić kubek do zimnych napojów Stanley Adventure w kolorze zielonym. Gadżetem, który na pewno ucieszy ojca będzie termiczny kufel do piwa z uchwytem Stanley Adventure. Jeżeli ojciec ciężko pracuje, zakupisz dla niego duży termos obiadowy z uchwytem Stanley Legendary. Jeżeli piknik z tatą, to tylko z lodami w dużej pasywnej lodówce turystycznej Stanley Adventure.

Coś ekskluzywnego dla taty

Na stronie www.galerialimonka.pl znajdziesz szereg akcesoriów dla nowoczesnego, a zarazem stylowego ojca. Ekskluzywnym dodatkiem na pewno będzie etui na karty kredytowe i klip na banknoty Giorgio Philippi. Również ciekawym gadżetem będzie zestaw do czyszczenia obuwia Giorgio Philippi. Z nim na pewno tata zada szyku wśród znajomych. Fajne prezenty dla taty to także solniczka i pieprzniczka VW T1 bus biały/czarny oraz korkociąg do wina z przecinaczem folii Altar.